Biznes
Uwolnić się od kredytu frankowego – czy to możliwe?

Uwolnić się od kredytu frankowego – czy to możliwe?

Podanie do sądu kredytu we frankach to do tej chwili najpewniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko doskwierającego kredytu, lecz również niezgodnej z prawem umowy. W tym artykule ukażemy Ci, że realne jest życie bez utrapienia, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to ma sens?

Adwokaci i sędziowie są zgodni, prawie wszystkie umowy frankowe są odpowiednie do zaskarżenia. Większość z nich obejmuje kruczki prawne i nieetyczne zapisy, które nie powinny znajdować się w umowie kredytowej. Kancelaria prawna adwokatcar.pl Trójmiasto ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i pozbądź się umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najistotniejszą kwestią jest sama decyzja. Gdy jesteś zdecydowany na zrobienie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie działa kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać wypróbowane miejsce, gdyż to właśnie ci adwokaci będą występować w Twoim imieniu w sądzie. Nawet jeśli jesteś obeznany z prawem, bez dobrego zespołu jesteś w stanie wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można tylko raz. W tym celu potrzebny jest rozbudowany team składający się z osób z wielu sektorów, który ma szeroką wiedzę w tym temacie. Sprawa sądowa może potrwać w okolicach dwóch lat, musisz być na to gotowy, jeżeli chcesz uwolnić się od umowy frankowej. Większość kredytów frankowych zostaje usunięta, więc jest ogromna szansa, że również Ty pozbędziesz się tego ciężaru. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a z pewnością uda ci się uzyskać satysfakcjonujący wynik.

Zaskarżyłem kredyt, co mam zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zauważysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i znajdą najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł nareszcie cieszyć się życiem bez kredytu.