Edukacja
Przedszkole z wiodącym angielskim – co powinieneś wiedzieć?

Przedszkole z wiodącym angielskim – co powinieneś wiedzieć?

Wielu opiekunom zależy, aby ich pociechy przyswajały język angielski od jak najmłodszych lat. Nikogo to chyba nie dziwi, gdyż posługiwanie się językiem angielskim jest w obecnych czasach standardem. Z tego powodu powstaje coraz więcej przedszkoli anglojęzycznych. Są to najczęściej placówki prywatne. 

Przedszkole polsko-angielskie – dlaczego warto?

Nie ulega wątpliwości, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat jest bardzo kluczowa w kontekście późniejszego rozwoju naszych pociech, w związku z czym odpowiedź na pytanie, czy przedszkole angielskie (w mieście Łomianki sprawdź treehouse.edu.pl) jest dobrym wyjściem, jest nad wyraz prosta: jasne, że tak. Zdecydowanie warto postawić na przedszkole niepubliczne nastawione na naukę języka angielskiego, gdyż w dzisiejszych realiach opanowanie tego języka jest umiejętnością niezwykle kluczową i przydatną tak samo w życiu prywatnym, jak i później, w trakcie pracy. 

Przedszkole polsko-angielskie – czy mówi się tam tylko po angielsku?

Mamy do czynienia z pytaniem, które bez wątpliwości frapuje wielu rodziców. Oczywiście pociechy są zachęcane do jak najczęstszego posługiwania się tym językiem, ale w trakcie zwykłej komunikacji nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mówić w języku ojczystym. Większość zajęć jest natomiast prowadzona po angielsku, co w znacznej mierze wpływa na rozwój dziecka w tym obszarze. Należy pamiętać, że przedszkole niepubliczne (Łomianki) za swój cel stawia przede wszystkim opiekę nad dziećmi oraz ich zdrowy rozwój, ale w pierwszej kolejności wspaniałą atmosferę, dzięki której każda pociecha będzie chciała przebywać jak najczęściej w placówce, jaką jest przedszkole angielskie.