Inne
Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Nie wszyscy wierzą w magię. Często można usłyszeć wiele nieprzyjemnych komentarzy w jej kierunku. Ale choć nie każdego magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to dobrze jest wiedzieć parę rzeczy o niej. Zapraszamy do przeczytania paru ciekawostek.

Co warto wiedzieć na temat biblioteki liści palmowych?

Czy zdawałeś sobie sprawę na przykład, że w Indiach istnieje przybytek taki jak biblioteka liści palmowych? Warto pokrótce wytłumaczyć, co to za miejsce i czym tak naprawdę się zajmuje. Jest czymś na kształt biblioteki, ale próżno szukać tam powieści – na wyposażeniu przybytku znajdują się bowiem odpowiednio przygotowane liście palmowe. Dzięki temu, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, te mogą przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez większych uszkodzeń. Ale do czego służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, gdzie na liściach zapisane są przepowiednie dla każdego. Aby otrzymać jedną z nich, trzeba przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Ten wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a później znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. Wtedy możemy poznać przewidywania na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Czakramy ziemi – kolejna ciekawostka ze świata magii

Bardzo interesującą ciekawostką magiczną są również czakramy ziemi. Najbardziej znanym miejscem tego rodzaju są piramidy w Gizie. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak również w praktycznie każdym państwie. Są to miejsca mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają bardzo ciekawe przeżycia związane z obcowaniem z mocą wyższą. Warto samodzielnie wybrać się do takiego miejsca i przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak czakramy ziemi działają.